Sivá rozkladacia rohová obojstranná pohovka Bobochic Paris ELVI Bobochic Paris

Sivá rozkladacia rohová obojstranná pohovka Bobochic Paris ELVI

1912.90 EUR €

Perfektní Sivá rozkladacia rohová obojstranná pohovka Bobochic Paris ELVI od výrobce Bobochic Paris - tento produkt dodáváme v bombastické akci za 799.00. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásielky nad 60 k vám budú dopravené BEZPLATNE. Udělejte si radost.

Značka: 
SKU: 5902860484509
Do obchodu

Popis

Bobochic Paris

Minimalisticky robustný dizajn a veľa lákavo vyzerajúcich vankúšikov pohovky z kolekcie ELVI vás bude priamo vyzývať k tomu vyložiť si nohy hore a užiť si chvíľku nekonečného pohodlia. Prečo sa niečomu takému brániť? ♥

Nevtieravý vzhľad ale nie je jediné pozitívum tohto neprehliadnuteľného solitéru značky Bobochic Paris. Pohovku totiž môžete behom pár sekúnd rozložiť na pohodlné lôžko pre neočakávaných hostí, ale aj na príležitostné prespanie.

Radi a často presúvate nábytok vo svojom interiéri? Alebo si len nie ste istí, na ktoré miesto sa bude pohovka hodiť najlepšie? Potom určite oceníte obojstranný rohový diel, ktorý môžete ľubovoľne meniť na pravú aj ľavú stranu, bez toho aby ste ovplyvnili funkciu rozkladania pohovky.

Skvelým pomocníkom je aj vrecko na vonkajšej strane pohovky, kam môžete pohodlne uložiť svoje obľúbené magazíny či iné drobné predmety.

O značke:
Tím dizajnérov francúzskej značky Bobochic Paris má viac ako 15 ročnú skúsenosť v navrhovaní a výrobe štýlového nábytku. Všetka produkcia prebieha v Európe pod ich prísnym dohľadom.
Za každým kúskom stoja hodiny tvrdej práce, nasadenia a maximálnej kreativity. Interiérový dizajn a výroba nábytku je pre Bobochic Paris vášňou.

Parametry produktu Sivá rozkladacia rohová obojstranná pohovka Bobochic Paris ELVI

  • Název: Sivá rozkladacia rohová obojstranná pohovka Bobochic Paris ELVI
  • Cena: 799.00 EUR
  • Výrobce: Bobochic Paris
  • EAN: 5902860484509
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce