Sivé bezdrôtové Bluetooth slúchadlá do uší Urbanears-bené-jaakána Ash Grey Urbanears

Sivé bezdrôtové Bluetooth slúchadlá do uší Urbanears-bené-jaakána Ash Grey

77.99 EUR €

Jakostní Sivé bezdrôtové Bluetooth slúchadlá do uší Urbanears-bené-jaakána Ash Grey pocházející od značky Urbanears - tento artikl se na vás těší výhodně za 77.99. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 60. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Značka: 
SKU: 7340055352062
Do obchodu

Popis

Urbanears

Slúchadlá z JAKAN si padnú do nôty so zapálenými športovcami a milovníkmi hudby v jednom. Sú bezdrôtové, teda nebudú váš pohyb nijako obmedzovať. Hodí sa aj do auta, keď počas konania potrebujete bezpečne telefonovať a mať pritom voľné ruky.

Pohodlie zaručí svojim nastaviteľným ergonomickým tvarom a intuitívnym gombíkom a magnetom, vďaka ktorým si slúchadlá môžete pripevniť okolo krku.

Na kábli je k dispozícii praktický joystick, ktorý reguluje hlasitosť, prijíma telefónne hovory či preskakuje medzi hudobnými skladbami.

O značke:
Urbanears je škandinávska značka, motivovaná spoločným záujmom o moderné technológie a vychytávky. Vo svojich výrobkoch sa sústredí na detaily - od farieb, tvarov po potencionálnych zákazníkov. Tak vznikajú slúchadlá a ďalšie elektro vychytávky, ktoré ponúkajú až prekvapivú invidualitu.

Parametry produktu Sivé bezdrôtové Bluetooth slúchadlá do uší Urbanears-bené-jaakána Ash Grey

  • Název: Sivé bezdrôtové Bluetooth slúchadlá do uší Urbanears-bené-jaakána Ash Grey
  • Cena: 77.99 EUR
  • Výrobce: Urbanears
  • EAN: 7340055352062
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce