Sivé čelo postele Kooko Home Hasso

Sivé čelo postele Kooko Home Hasso, 120 × 160 cm

379.99 EUR €

Velmi žádaný produkt, Sivé čelo postele Kooko Home Hasso, 120 × 160 cm co nám vyrábí Kooko Home - tento produkt máte po jednoduché objednávce za výhodnou cenu 379.99. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 60. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Značka: 
SKU: 5903018578958
Do obchodu

Popis

Kooko Home

Jednoduché línie, kvalitné prevedenie a poriadna dávka pohodlia. Nábytok značky Kooko Home má všetko, čo si od neho môžete priať.

Poťah toto čela je z polyesterových vlákien, teda zo syntetickej tkaniny, ktorá vyniká svojou trvanlivosťou: či už sa to týka odolnosti voči blednutiu, alebo pevnosti textílie, alebo jej nízkej savosti.

O produktoch Kooko Home:

Značka Kooko Home ponúka širokú škálu kolekcií štýlového a po dizajnovej stránke moderne ladeného sedacieho nábytku, ktorý je vyrábaný výhradne v Európe.

Vo svojej snahe ponúknuť vám pohodlie aj neprekonateľnú kvalitu siahajú návrhári tejto značky len po tých najlepších materiáloch.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále sa zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tej chvíli sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Sivé čelo postele Kooko Home Hasso, 120 × 160 cm

  • Název: Sivé čelo postele Kooko Home Hasso, 120 × 160 cm
  • Cena: 379.99 EUR
  • Výrobce: Kooko Home
  • EAN: 5903018578958
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce