Sivé kreslo Max Winzer Aiko Max Winzer

Sivé kreslo Max Winzer Aiko

989.99 EUR €

Špičkové zboží, Sivé kreslo Max Winzer Aiko se známou značkou Max Winzer - tento produkt obchodujeme za jedinečnou cenu 989.99. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 60. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Značka: 
SKU: 4052431090484
Do obchodu

Popis

Max Winzer

Kreslá Aiko ospevujú vzdušný minimalizmus. Pastelové a jemné tóny pridají priestoru šmrnc. Tak sa u nás ráčte posadiť. ♥

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945. Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet teda divu, že sa kúsky Max Winzer môžu pýšiť zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Sivé kreslo Max Winzer Aiko

  • Název: Sivé kreslo Max Winzer Aiko
  • Cena: 989.99 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • EAN: 4052431090484
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce