Sivé kreslo Max Winzer Vicky Max Winzer

Sivé kreslo Max Winzer Vicky

1102.90 EUR €

Neodoláte: Sivé kreslo Max Winzer Vicky s pečetí kvality Max Winzer - tento produkt obchodujeme za skvělou cenu 1149.00. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 60. Neplaťte jinde víc než musíte.

Značka: 
SKU: 4052431017764
Do obchodu

Popis

Max Winzer

Vicky je kolekcia pohodlných retro ušiakov ponúkajúcich veľa priestoru aj široký výber poťahových materiálov. Základný rad je potiahnutý hladkou kvalitnou textíliou, rad s prívlastkom Velvet na dotyk aj na pohľad zaujme povrchom pripomínajúcim zamat. Rad Velor si zasa zamilujete pre poťah z látky inšpirovanej velúrom.

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfranken, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.
Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet teda divu, že sa kúsky Max Winzer môžu pýšiť zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.
Nábytok ako taký je štýlový v mnohých zmysloch slova: od kresiel a pohoviek v naozaj modernom dizajne až po výrobky v teraz toľko obľúbenom retro štýle.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Sivé kreslo Max Winzer Vicky

  • Název: Sivé kreslo Max Winzer Vicky
  • Cena: 1149.00 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • EAN: 4052431017764
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce