Sivo-biela komoda s prebaľovacím pultom KICOTI Moon KICOTI

Sivo-biela komoda s prebaľovacím pultom KICOTI Moon

546.90 €

Urobte si radosť: Sivo-biela komoda s prebaľovacím pultom KICOTI Moon s preslávenou značkou KICOTI - tento tovar zakúpite v jedinečnej akcii za 546.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 60 EUR a viac! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 5901122042198
Do obchodu

Popis

KICOTI

Moderný nábytok inšpirovaný škandinávskym štýlom vytvorí pre vaše dieťa prostredie, v ktorom bude šťastne vyrastať. Vyberte kúsky, ktoré s dieťaťom vďaka svojmu jednoduchému dizajnu porastú a vydržia veľa rokov.

O značke:

Na generáciu našich najmenších a najmilovanejších členov rodiny sa zameriava značka KICOTI. Nielen, že výrobky spĺňajú estetickú funkciu a riadia sa poslednými trendmi, ale najmä sú vyrobené z prírodných, zdravotne nezávadných materiálov a jeho hrany sú vždy zaoblené, aby nedošlo k úrazu. Zdravie vášho chrobáčika je predsa vždy na prvom mieste. Náterové laky a farby neobsahujú žiadne škodlivé látky a splnenie bezpečnostných smerníc EÚ je samozrejmosťou.

Parametry produktu Sivo-biela komoda s prebaľovacím pultom KICOTI Moon

  • Název: Sivo-biela komoda s prebaľovacím pultom KICOTI Moon
  • Cena: 546.90 EUR
  • Výrobce: KICOTI
  • EAN: 5901122042198
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce