Sivo-fialový koberec Flair Rugs Scope Purple

Sivo-fialový koberec Flair Rugs Scope Purple, 160 × 230 cm

189.90 €

Radosť prinášajúci Sivo-fialový koberec Flair Rugs Scope Purple, 160 × 230 cm obľúbenej značky Flair Rugs - tento hit nájdete v akcii za 189.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 60 € a je vaša. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 5031193655109
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Doprajte si nefalšované pohodlie a nápaditý dizajn v jednom. S kobercom z kolekcie Splinter od značky Flair Rugs túto kombináciu hravo dosiahnete. Ochránite s ním podlahu pred poškodením, vaše nôžky pred zimou a zároveň krásne pristane vášmu interiéru.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem tej estetickej funkcie má aj ďalšie. Koberec ideálne izoluje hluk aj studenú teplotu. Zahreje tak vaše bosé nôžky a stlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale dokáže ochrániť podlahu od pazúrkov psíkov alebo mačičiek. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedáváním a následným šúchaním pohovky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť.

Parametry produktu Sivo-fialový koberec Flair Rugs Scope Purple, 160 × 230 cm

  • Název: Sivo-fialový koberec Flair Rugs Scope Purple, 160 × 230 cm
  • Cena: 189.90 EUR
  • Výrobce: Flair Rugs
  • EAN: 5031193655109
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce