Sivo-modrý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Kasbah Grey

Sivo-modrý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Kasbah Grey, 133 x 190 cm

169.90 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Sivo-modrý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Kasbah Grey, 133 x 190 cm značky Universal - tento tovar si môžete zaobstarať za skvelú cenu 169.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 60 €, neplatíte poštovné. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8430176657272
Do obchodu

Popis

Universal

Chráňte svoje nôžky aj podlahu praktickým kobercom z kolekcie Kasbah od značky Universal. Vyhnete sa tak podchladeniu sa a poškriabaným parketám či inému povrchu, po ktorom chodíte.

Čo je heat-frise úprava?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Sivo-modrý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Kasbah Grey, 133 x 190 cm

  • Název: Sivo-modrý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Kasbah Grey, 133 x 190 cm
  • Cena: 169.90 EUR
  • Výrobce: Universal
  • EAN: 8430176657272
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce