Sivo-modrý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Naia Blue

Sivo-modrý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Naia Blue, 140 x 200 cm

262.90 €

Tradičný bestseller, Sivo-modrý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Naia Blue, 140 x 200 cm od značky Universal - tento artikel objednávajte za jedinečnú cenu 262.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Stráviť minimálne šesťdesiat € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8430176656237
Do obchodu

Popis

Universal

Ak sú vám blízke zemité tóny a neutrálne farebné odtiene, bude kolekcia kobercov Naia od značky Universal tým pravým pre vás. Navyše sú upravené špeciálnou technológiou pre zvýšenú kvalitu.

Čo je heat-frise úprava?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Sivo-modrý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Naia Blue, 140 x 200 cm

  • Název: Sivo-modrý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Naia Blue, 140 x 200 cm
  • Cena: 262.90 EUR
  • Výrobce: Universal
  • EAN: 8430176656237
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce