Sivý koberec Flair Rugs Dazzle Silver

Sivý koberec Flair Rugs Dazzle Silver, 120 × 170 cm

70.90 €

Diskontný Sivý koberec Flair Rugs Dazzle Silver, 120 × 170 cm od top značky Flair Rugs - tento produkt objednáte za vynikajúcu cenu 70.90 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 60 EUR a viac! Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 5031193607788
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Trojuholníkové tvary sú späť v móde. To dokazuje aj kolekcia nápaditých kobercov Nimbus od značky Flair Rugs. Na výber máte niekoľko farebných variánt, každá však zaujme svojím dizajnom aj praktickou stránkou veci. Doprajte svojej domácnosti praktický interiérový doplnok, ktorý ochráni vaše nôžky aj podlahu a skrášli miestnosť.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem tej estetickej funkcie má aj ďalšie. Koberec ideálne izoluje hluk aj studenú teplotu. Zahreje tak vaše bosé nôžky a stlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale dokáže ochrániť podlahu od pazúrkov psíkov alebo mačičiek. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedáváním a následným šúchaním pohovky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť.

Parametry produktu Sivý koberec Flair Rugs Dazzle Silver, 120 × 170 cm

  • Název: Sivý koberec Flair Rugs Dazzle Silver, 120 × 170 cm
  • Cena: 70.90 EUR
  • Výrobce: Flair Rugs
  • EAN: 5031193607788
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce