Sivý koberec Flair Rugs Furrow Grey

Sivý koberec Flair Rugs Furrow Grey, 160 × 230 cm

202.90 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Sivý koberec Flair Rugs Furrow Grey, 160 × 230 cm značky Flair Rugs - tento artikel je v tento okamih za jedinečnú cenu 202.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 60 €, neplatíte poštovné. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5031193602233
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Sú vám blízke elegantné geometrické vzory? To vás koberce z kolekcie Ochre od značky Flair Rugs potešia. Tento umelecký kúsok vám bude doslova ležať pri nohách. A to počkajte, až sa po ňom prejdete. Uvidíte, že spojenie dizajnu a príjemného materiálu nie je v tomto prípade vôbec mimo realitu.

O vlnených kobercoch:
Vlnené koberce majú vynikajúce izolačné schopnosti, čo sa tepla a zvuku týka. Potešia aj svojou tvarovateľnou pamäťou, takže aj po dlhšom stláčaní vlákien sa vráti späť do pôvodného tvaru.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem tej estetickej funkcie má aj ďalšie. Koberec ideálne izoluje hluk aj studenú teplotu. Zahreje tak vaše bosé nôžky a stlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale dokáže ochrániť podlahu od pazúrkov psíkov alebo mačičiek. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedáváním a následným šúchaním pohovky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť.

Parametry produktu Sivý koberec Flair Rugs Furrow Grey, 160 × 230 cm

  • Název: Sivý koberec Flair Rugs Furrow Grey, 160 × 230 cm
  • Cena: 202.90 EUR
  • Výrobce: Flair Rugs
  • EAN: 5031193602233
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce