Sivý koberec Universal Libra Grey

Sivý koberec Universal Libra Grey, 80 × 150 cm

71.90 €

Diskontný Sivý koberec Universal Libra Grey, 80 × 150 cm čo berieme od značky Universal - tento hit môžete zaobstarať výhodne za 71.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 60 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8430176655940
Do obchodu

Popis

Universal

Ak máte radi zemité tóny a neutrálne farebné odtiene, bude kolekcia kobercov Libra od značky Universal tým pravým pre vás. Navyše sú upravené špeciálnou technológiou pre zvýšenú kvalitu.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Sivý koberec Universal Libra Grey, 80 × 150 cm

  • Název: Sivý koberec Universal Libra Grey, 80 × 150 cm
  • Cena: 71.90 EUR
  • Výrobce: Universal
  • EAN: 8430176655940
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce