Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Artist Marlo

Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Artist Marlo, 140 × 200 cm

283.90 €

Tradičný bestseller, Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Artist Marlo, 140 × 200 cm od producenta Universal - tento tovar si môžete nechať doručiť s extra zľavou za 283.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stačí naplniť košík tovarom nad šesťdesiat euro a dopravu NEPLATÍTE. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8430176655650
Do obchodu

Popis

Universal

Chce to zmenu?
Buď môžete pracne vymaľovať celú miestnosť a zabiť tým polovicu dňa, alebo položiť koberec z kolekcie Artist od značky Universal.

Čo je heat-frise úprava?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Artist Marlo, 140 × 200 cm

  • Název: Sivý koberec vhodný aj do exteriéru Universal Artist Marlo, 140 × 200 cm
  • Cena: 283.90 EUR
  • Výrobce: Universal
  • EAN: 8430176655650
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce