Sivý obojstranný koberec Narma Vivva Grey

Sivý obojstranný koberec Narma Vivva Grey, 200 x 300 cm

243.00 EUR €

Jakostní Sivý obojstranný koberec Narma Vivva Grey, 200 x 300 cm co odebíráme od výrobce Narma - toto zboží si můžete opatřit s úžasnou cenovkou 256.00. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 60 € a je vaša. Přejeme vám příjemné nakupování.

Značka: 
SKU: 4741274062672
Do obchodu

Popis

Narma

Koberec značky Narma sa vďaka svojej sivej farbe dá skvelo kombinovať do rôznych typov interiérov, ktoré zároveň dokážu nápadito oživiť svojimi vzormi. Ide totiž o obojstranný koberec, ktorý možno pretáčať podľa aktuálnej nálady.

Prečo práve koberce značky Narma?
Narma je značka, ktorá sídli v estónskej Lihule, kde už od roku 1992 vyrába výnimočné štýlové koberce. Tie sú tak obľúbené, že sa radia medzi špičky v odbore .

Pri ich výrobe kombinujú rokmi nazbierané skúsenosti s nikdy nekončiacimi inováciami . Čo sa týka dizajnu, vsádzajú predovšetkým na zaujímavé vzory.

Tieto koberce nie sú len tak hocijaké. Sú obojstranné a je len na vás, ktorým vzorom zrovna ozdobíte svoj domov. Strany sa od seba vďaka vzorom líšia, avšak aj tak si držia dizajnovú podobnosť.

Hlavným materiálom každého kúsku je potom vždy prírodná bavlna , ktorá bola navyše získaná spôsobom prívetivým k životnému prostrediu. Bavlna je následne tkaná 2 spôsobmi: buklé (priadza s povrchom stvárneným slučkami, očkami alebo nopkami) či ženilka (priadza húsenicového tvaru).

Parametry produktu Sivý obojstranný koberec Narma Vivva Grey, 200 x 300 cm

  • Název: Sivý obojstranný koberec Narma Vivva Grey, 200 x 300 cm
  • Cena: 256.00 EUR
  • Výrobce: Narma
  • EAN: 4741274062672
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce