Skladacie kreslo Karup Design Boogie Natural/Mint Karup Design

Skladacie kreslo Karup Design Boogie Natural/Mint

240.90 EUR €

No a tohle chcete: Skladacie kreslo Karup Design Boogie Natural/Mint se známou značkou Karup Design - tento artikl doporučujeme levně za 250.90. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Stačí naplniť košík tovarom nad šesťdesiat euro a dopravu NEPLATÍTE. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Značka: 
SKU: 5713655086835
Do obchodu

Popis

Karup Design

Boogie je svieža a mladistvá alternatíva ku všetkým ťažkopádnym kreslám, ktoré zaberú polovicu izby.

Jeho drevený rám je navyše skladací, a tak sa hodí aj do menších izieb, kde ho v prípade potreby zložíte.

A pretože ide o výtvor známej dánskej značky Karup, aj pri Boogie sa stretnete s typickým matracom vo farebnom prevedení, ktoré dáva Boogie jeho hravú tvár.

Zoznámte sa:

Značku založil roku 1972 Preben Christensen s cieľom zmeniť spôsob predaja pohoviek. Karup bol vtedy jedným z vôbec prvých výrobcov demontovaného nábytku. Najprv značka sídlila na starej farme, ako však rástla jej obľuba, bolo treba premiestniť sa inam a voľba padla na mestečko Karup v samotnom srdci Dánska.

Od založenia značky utieklo už veľa času, sú však hodnoty, ktoré sú tu posvätné. Karup je aj naďalej v réžii rodiny Christensen: na všetko dohliada už druhá generácia, Preben samotný je aj naďalej súčasťou vývoja produktov.

Každý z modelov musí spĺňať tri základné kritériá: pohodlie, jednoduchosť a úspora miesta. To sú vlastnosti, ktoré ocenia všetky generácie. Karup je teda ideálnou voľbou pre prvé bývanie, spálňu pre teenagera, izbu pre hostí alebo na chatu.

Parametry produktu Skladacie kreslo Karup Design Boogie Natural/Mint

  • Název: Skladacie kreslo Karup Design Boogie Natural/Mint
  • Cena: 250.90 EUR
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655086835
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce