Sklenená váza Hübsch Lajulo

Sklenená váza Hübsch Lajulo, výška 38 cm

146.90 €

Váš obľúbený tovar, Sklenená váza Hübsch Lajulo, výška 38 cm od známeho výrobcu Hübsch - tento produkt dodávame za takmer veľkoobchodnú cenu 146.90 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 60 EUR a viac! Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Kategorie: ,
Značka: 
SKU: 5712772049198
Do obchodu

Popis

Hübsch

Aj na menšie dekorácie je dánska značka Hübsch preborník. Stačí sa pozrieť na tento kúsok. Elegantné tvary, zaujímavý dizajn a kvalitne spracované materiály z neho robia ideálny doplnok ako do scandi, tak do industriálne riešeného interiéru.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Sklenená váza Hübsch Lajulo, výška 38 cm

  • Název: Sklenená váza Hübsch Lajulo, výška 38 cm
  • Cena: 146.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772049198
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce