Skrinka s prebaľovacím pultom KICOTI Classic KICOTI

Skrinka s prebaľovacím pultom KICOTI Classic

1618.90 €

Diskontný Skrinka s prebaľovacím pultom KICOTI Classic s trendy značkou KICOTI - tento artikel nakupujte s výnimočnou zľavou za 1618.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 60 euro. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5901122042778
Do obchodu

Popis

KICOTI

Pre milovníkov nestarnúcej klasiky a tradície sa perfektne hodí nábytok z kolekcie Classic. Kombinácia okrovej farby a hnedého dreva vyvoláva pokojnú a útulnú atmosféru a pre šťastné vyrastanie vášho miláčika je ideálna. Táto šatníková skriňa pojme celú detskú garderóbu.

O značke:

Na generáciu našich najmenších a najmilovanejších členov rodiny sa zameriava značka KICOTI. Nielen, že výrobky spĺňajú estetickú funkciu a riadia sa poslednými trendmi, ale najmä sú vyrobené z prírodných, zdravotne nezávadných materiálov a jeho hrany sú vždy zaoblené, aby nedošlo k úrazu. Zdravie vášho chrobáčika je predsa vždy na prvom mieste. Náterové laky a farby neobsahujú žiadne škodlivé látky a splnenie bezpečnostných smerníc EÚ je samozrejmosťou.

Parametry produktu Skrinka s prebaľovacím pultom KICOTI Classic

  • Název: Skrinka s prebaľovacím pultom KICOTI Classic
  • Cena: 1618.90 EUR
  • Výrobce: KICOTI
  • EAN: 5901122042778
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce