Slúchadlá Frends Layla Oil Slick Frends

Slúchadlá Frends Layla Oil Slick

199.99 EUR €

Vynikajúci Slúchadlá Frends Layla Oil Slick s akostnou značkou Frends - tento hit môžete zaobstarať za perfektnú cenu 199.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 60€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 819249010493
Do obchodu

Popis

Frends

Olejová škvrna lesknúca sa vo svite slnka - tento výjav ulice je vizuálnym magnetom, od ktorého sa zrak len tak nehne. A práve tento hypnotický prvok inšpiroval Frends k novej kolekcii slúchadiel. Srší z nich nespútanosť, osobitosť a štýl, jemnosť, rebélia aj fantázia. Slúchadlá The Layla sú sexy doplnkom, ktorý je zlomovým momentom medzi spojením elektroniky a ženského sofistikované sveta. Nie sú navrhnuté len ako prostredník hudby, ale ako forma udávajúca nové tempo a nový pohľad.

Pri výrobe je na slúchadlá nazerané ako na luxusný šperk. Sú preto perfektné do posledného detailu, a to nielen po vizuálnej stránke, ale aj tej technickej. Špeciálna 30 mm membrána zaisťuje ten najlepší zvuk, aký ste kedy počuli. Myslelo sa aj na pohodlie, takže slúchadlá sú vyrobené z pamäťovej peny a sú o 90° otočné. A zlatým puncom tohto skvostu je darčeková krabička na magnetické zapínanie.

.

Parametry produktu Slúchadlá Frends Layla Oil Slick

  • Název: Slúchadlá Frends Layla Oil Slick
  • Cena: 199.99 EUR
  • Výrobce: Frends
  • EAN: 819249010493
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce