Stojacia lampa Kare Design Lemming Tree Kare Design

Stojacia lampa Kare Design Lemming Tree

462.00 EUR €

Vaše oblíbené zboží, Stojacia lampa Kare Design Lemming Tree s proslulou značkou Kare Design - tento hit pořídíte za mimořádně nízkou cenu 462.00. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 60, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Značka: 
SKU: 4025621331711
Do obchodu

Popis

Kare Design

Svietidlo nemusí byť len výhradne funkčným doplnkom, ktorý si vlastne ani nevšimnete. Môže sa stať plnohodnotným prvkom interiéru, ktorý dovedie svojou výnimočnosťou do dokonalosti. Že je to presne to, čo hľadáte? Potom si zo širokého výberu Kare iste vyberiete.

O ZNAČKE

Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť inovatívnymi a sofistikovanými kúskami s nekonformnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981 ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality, ale predovšetkým nehynúcej a každodennej inšpirácie, ktorá pretvára interiér na miesto so skutočným srdcom a dušou.

Parametry produktu Stojacia lampa Kare Design Lemming Tree

  • Název: Stojacia lampa Kare Design Lemming Tree
  • Cena: 462.00 EUR
  • Výrobce: Kare Design
  • EAN: 4025621331711
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce