Stojacia lampa s béžovým tienidlom a konštrukciou z bambusu Good&Mojo Annapurna Good&Mojo

Stojacia lampa s béžovým tienidlom a konštrukciou z bambusu Good&Mojo Annapurna

419.90 €

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Stojacia lampa s béžovým tienidlom a konštrukciou z bambusu Good&Mojo Annapurna od výrobce Good&Mojo - tento hit pořídíte s úžasnou cenovkou 419.90. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 60. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Značka: 
SKU: 8716248079020
Do obchodu

Popis

Good&Mojo

Poslanie značky Good&Mojo je jednoduché: vytvárať krásne veci s ohľadom na životné prostredie. A podľa nás sa im to krásne darí! ♥

Vedeli ste, že bambus vyrastie až o 1 meter za jeden deň? To je skvelý zdroj dreva, nie? Navyše sa odrezáva nad zemou, korene zostávajú v pôde, a tak sa rastlina onedlho zase šplhá k oblohe.

Ach, tá príroda!

A nakoniec dobro! Good&Mojo daruje 5 % zárobku z každého predaného svietidla na organizáciu WakaWaka. Tá dodáva solárne osvetlenie do krajín, v ktorých elektrina nie je samozrejmosťou. Vďaka vášmu nákupu si tak na písanie úloh môžu posvietiť deti z Bangladéša, Rwandy alebo z Čile.

Parametry produktu Stojacia lampa s béžovým tienidlom a konštrukciou z bambusu Good&Mojo Annapurna

  • Název: Stojacia lampa s béžovým tienidlom a konštrukciou z bambusu Good&Mojo Annapurna
  • Cena: 419.90 EUR
  • Výrobce: Good&Mojo
  • EAN: 8716248079020
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce