Svetelný objekt MooDoo Design Leaf

Svetelný objekt MooDoo Design Leaf, výška 110 cm

78.90 EUR €

Tohle si zamilujete: Svetelný objekt MooDoo Design Leaf, výška 110 cm co bereme od značky MooDoo Design - toto zboží si můžete zakoupit za perfektní cenu 78.90. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 60€. Už se těšíte na svoji objednávku?

Značka: 
SKU: 8594166780118
Do obchodu

Popis

MooDoo Design

Tomáš Paul je český dizajnér, ktorý sa vo svojej tvorbe necháva viesť podvedomými a automatickými podnetmi. Výsledkom je objekt Leaf, ktorý napodobňuje svetlo ako fyzickú jednotku nesúci energiu a symbolizujúce proces poznania. Čistý, geometrický tvar svetelného objektu je harmonizovaný organickým motívom inšpirovaným podobou listu. Leaf je umeleckým kúskom, ktorý je hodný aj výstavných galérií. Svojou náladou hrou svetla navyše vzbudzuje pocit uvoľnenosti a pokojného stavu mysle.

Svetlá MooDoo sú vyrobené zo špeciálneho laminovaného nano papiera, ktorý vzniká v spolupráci s papierňou zameranou na nanotechnológie. Špeciálne spracovanie dáva papieru nové vlastnosti - je vysoko odolný, vodevzdorný a antistatický.

Parametry produktu Svetelný objekt MooDoo Design Leaf, výška 110 cm

  • Název: Svetelný objekt MooDoo Design Leaf, výška 110 cm
  • Cena: 78.90 EUR
  • Výrobce: MooDoo Design
  • EAN: 8594166780118
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce