Svetlobéžová dvojmiestna pohovka Vivonita Chesterfield Vivonita

Svetlobéžová dvojmiestna pohovka Vivonita Chesterfield

574.00 EUR €

Perfektný Svetlobéžová dvojmiestna pohovka Vivonita Chesterfield s trendy značkou Vivonita - tento artikel odporúčame v akcii za 602.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stráviť minimálne šesťdesiat € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 4251194919562
Do obchodu

Popis

Vivonita

Táto pohovka rozhodne len tak nezapadne medzi ostatnými kúskami. Najskôr pritiahne oči všetkých jej výrazné čalúnenie s gombíkmi v hladko zamatovom dizajne, ktoré jej dodáva kráľovský glamour štýl. Všetko je zdôraznené nožičkami v retro štýle. Kolekcia Chesterfield je prosto o niečo viac, než len kus nábytku na sedenie. ♥

A nezabudnite svoju pohovku doplniť o ladiace kresielko!

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále sa zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tej chvíli sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Svetlobéžová dvojmiestna pohovka Vivonita Chesterfield

  • Název: Svetlobéžová dvojmiestna pohovka Vivonita Chesterfield
  • Cena: 602.00 EUR
  • Výrobce: Vivonita
  • EAN: 4251194919562
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce