Svetlobéžová trojmiestna pohovka Mazzini Sofas Elena

Svetlobéžová trojmiestna pohovka Mazzini Sofas Elena, s leňoškou na pravom rohu

634.00 EUR €

Veľmi obľúbený produkt Svetlobéžová trojmiestna pohovka Mazzini Sofas Elena, s leňoškou na pravom rohu od obľúbenej spoločnosti Mazzini Sofas - tento artikel pořizujte s výnimočnou zľavou za 634.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 60 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5901122033363
Do obchodu

Popis

Mazzini Sofas

Značka Mazzini Sofas má nadanie skombinovať minimalistický štýl so štipkou retra práve tak, aby mal v sebe konečný kúsok z oboch to najlepšie. A tak vznikajú pohovky, ktoré dodajú vašej obývačke moderný a útulný charakter.

Kolekcia Elena oplýva obzvlášť širokou farebnou paletou. Nájdete v nej prudko elegantné kúsky v neutrálnych farbách, ale aj tí, ktorí hľadajú pestrú a výraznú dominantu do svojej obývačky, nájdu v pestrých odtieňoch to pravé.
v pestrých odstínech to pravé.

Nezabudnite si k pohovke kúpiť aj ladiaci taburet Elena pro svoje nôžky aj nečekaných hostí ♥

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Svetlobéžová trojmiestna pohovka Mazzini Sofas Elena, s leňoškou na pravom rohu

  • Název: Svetlobéžová trojmiestna pohovka Mazzini Sofas Elena, s leňoškou na pravom rohu
  • Cena: 634.00 EUR
  • Výrobce: Mazzini Sofas
  • EAN: 5901122033363
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce