Svetlofialová trojmiestna modulová pohovka s podnožkou Vivonita Velvet Cube Vivonita

Svetlofialová trojmiestna modulová pohovka s podnožkou Vivonita Velvet Cube

1177.00 EUR €

Dnes jsme vybrali: Svetlofialová trojmiestna modulová pohovka s podnožkou Vivonita Velvet Cube oblíbené značky Vivonita - tento artikl doporučujeme po slevě za 1177.00. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Naplníte Ak košík tovarom nad šesťdesiat euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Značka: 
SKU: 4251194927789
Do obchodu

Popis

Vivonita

Zostavte si posedenie podľa potrieb vašej rodiny! Cube je kolekcia modulového sedacieho nábytku, z ktorej si ľahko vytvoríte pohovku snov.

Každá jej časť sa dá priložiť k tej druhej, a tak si vďaka modulom vytvoríte sedenie šité na mieru. Môžete ich pridávať, ale aj uberať a pripraviť tak rýchlo kreslá pre návštevy.

Moduly môžete samozrejme používať aj samostatne.

Cube je potiahnutá kvalitnou polyesterovou látkou pripomínajúcou na dotyk i pohľad zamat a pýši sa Martindale (čiže odolnosťou látky proti oderu) 115 000, čo značí extrémnu odolnosť voči oderu.

Jednotlivé moduly sa k sebe nijako nepripájajú, stačí ich len dať k sebe hrana k hrane. Rozbiehanie sa modulov od seba nehrozí, každý je totiž dostatočne ťažký.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Svetlofialová trojmiestna modulová pohovka s podnožkou Vivonita Velvet Cube

  • Název: Svetlofialová trojmiestna modulová pohovka s podnožkou Vivonita Velvet Cube
  • Cena: 1177.00 EUR
  • Výrobce: Vivonita
  • EAN: 4251194927789
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce