Svetlofialové kreslo ušiak Max Winzer Miriam Linen Max Winzer

Svetlofialové kreslo ušiak Max Winzer Miriam Linen

803.90 EUR €

Vynikající Svetlofialové kreslo ušiak Max Winzer Miriam Linen od oblíbené značky Max Winzer - tento hit naleznete za úžasnou cenu 829.99. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 60 € a poštovné máte ZADARMO. Udělejte si radost.

Značka: 
SKU: 4052431092259
Do obchodu

Popis

Max Winzer

Starý dobrý ušiak v modernom poňatí. K tomu hravé retro tvary, pár gombíkov na čalúnené operadlo a hotovo! Zázrak je na svete. Podľahnite kreslám z kolekcie Miriam a zvezte sa na vlne pohodlia. ♥

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet teda divu, že sa kúsky Max Winzer môžu pýšiť zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Svetlofialové kreslo ušiak Max Winzer Miriam Linen

  • Název: Svetlofialové kreslo ušiak Max Winzer Miriam Linen
  • Cena: 829.99 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • EAN: 4052431092259
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce