Svetlohnedá rozkladacia trojmiestna pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Ancolie Mazzini Sofas

Svetlohnedá rozkladacia trojmiestna pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Ancolie

693.00 EUR €

Top produkt, Svetlohnedá rozkladacia trojmiestna pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Ancolie od značky Mazzini Sofas - tento produkt posielame za bombastickú cenu 693.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 60 €, neplatíte poštovné. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 5901122031246
Do obchodu

Popis

Mazzini Sofas

Vankúše pohovky z kolekcie Ancolie síce nevravia nič nahlas, ale aj tak by nás hneď na prvý pohľad nalákali k tomu sa do nich zaboriť a urobiť si pohodu. A čo viac? Behom pár chvíľ môžete z tejto pohovky vytvoriť plnohodnotné lôžko, kde ľahko ubytujete nečakanú návštevu. Oceníte tiež úložný box, ktorý sa výborne hodí na uskladnenie náhradných prikrývok pre tieto situácie.

Tento kúsok z dielne francúzskej značky Mazzini Sofas vám jednoducho prirastie k srdcu ♥

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Svetlohnedá rozkladacia trojmiestna pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Ancolie

  • Název: Svetlohnedá rozkladacia trojmiestna pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Ancolie
  • Cena: 693.00 EUR
  • Výrobce: Mazzini Sofas
  • EAN: 5901122031246
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce