Svetlosivý puf Hübsch Zargo

Svetlosivý puf Hübsch Zargo, ø 75 cm

188.90 €

Diskontný Svetlosivý puf Hübsch Zargo, ø 75 cm od známeho výrobcu Hübsch - tento artikel musíte mať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 188.90 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Zásielky nad 60 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5712772041758
Do obchodu

Popis

Hübsch

Ak hľadáte elegantný nábytok s puncom luxusu, zakotvite u dánskej značky Hübsch. V jej repertoári nájdete kúsky, ktoré si zamiluje nejeden nadšenec pre vycibrený a praktický dizajn. Presne taký je totiž aj tento kúsok.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Svetlosivý puf Hübsch Zargo, ø 75 cm

  • Název: Svetlosivý puf Hübsch Zargo, ø 75 cm
  • Cena: 188.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772041758
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce