Svetlotyrkysová rozkladacia pohovka Bobochic Paris FARO

Svetlotyrkysová rozkladacia pohovka Bobochic Paris FARO, ľavý roh

1509.90 EUR €

Perfektní Svetlotyrkysová rozkladacia pohovka Bobochic Paris FARO, ľavý roh co nám dodává Bobochic Paris - toto zboží zakoupíte při právě probíhající akci za 634.00. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 60. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5902860484882
Do obchodu

Popis

Bobochic Paris

Minimalisticky robustný dizajn a veľa lákavo vyzerajúcich vankúšikov pohovky z kolekcie FARO vás bude priamo vyzývať k tomu vyložiť si nohy hore a užiť si chvíľku nekonečného pohodlia. Prečo sa niečomu takému brániť? ♥

Nevtieravý vzhľad ale nie je jediné pozitívum tohto neprehliadnuteľného solitéru značky Bobochic Paris. Pohovku totiž môžete behom pár sekúnd rozložiť na pohodlné lôžko pre neočakávaných hostí, ale aj na príležitostné prespanie.

O značke:
Tím dizajnérov francúzskej značky Bobochic Paris má viac ako 15 ročnú skúsenosť v navrhovaní a výrobe štýlového nábytku. Všetka produkcia prebieha v Európe pod ich prísnym dohľadom.
Za každým kúskom stoja hodiny tvrdej práce, nasadenia a maximálnej kreativity. Interiérový dizajn a výroba nábytku je pre Bobochic Paris vášňou.

Parametry produktu Svetlotyrkysová rozkladacia pohovka Bobochic Paris FARO, ľavý roh

  • Název: Svetlotyrkysová rozkladacia pohovka Bobochic Paris FARO, ľavý roh
  • Cena: 634.00 EUR
  • Výrobce: Bobochic Paris
  • EAN: 5902860484882
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce