Sviečka s vôňou škorice Skye Candles Tumbler

Sviečka s vôňou škorice Skye Candles Tumbler, dĺžka horenia 45 hodín

20.99 EUR €

Trendy Sviečka s vôňou škorice Skye Candles Tumbler, dĺžka horenia 45 hodín od producenta Skye Candles - tento hit naleznete v časové omezené slevě za 20.99. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Stačí naplniť košík tovarom nad šesťdesiat euro a dopravu NEPLATÍTE. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Značka: 
SKU: 5060346380216
Do obchodu

Popis

Skye Candles

Okoreňte svoj život so Skye Candles ♥

Tento difuzér, ktorý v sebe ukrýva esenciálny olej s vôňou škoricovej kôry, oceníte pre jeho korenistosť a hrejivosť predovšetkým počas chladného ročného obdobia.

SKYE CANDLES
Tieto sviečky a difuzéry majú svoj domov na najväčšom škótskom ostrove - Skye. Svoju spoločnosť tu pred 12 rokmi založil James Robertson a teraz sa na jej budovaní podieľa až 30 zamestnancov.
Všetky kúsky sú totiž tvorené ručne, čo si žiada čas a trpezlivosť.

Skye Candles však neleží na srdci len spokojnosť zákazníkov, ale aj naše zdravie a udržateľnosť životného prostredia. Všetky využité materiály preto pochádzajú iba z ekologického poľnohospodárstva, ktoré sa pýši označením BIO. Zaujímavosťou je aj to, že za pomerne krátku dobu svojej existencie otvorila táto spoločnosť už 5 obchodov a vyhrala cenu Best New Scottish Company.

Parametry produktu Sviečka s vôňou škorice Skye Candles Tumbler, dĺžka horenia 45 hodín

  • Název: Sviečka s vôňou škorice Skye Candles Tumbler, dĺžka horenia 45 hodín
  • Cena: 20.99 EUR
  • Výrobce: Skye Candles
  • EAN: 5060346380216
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce