Tatami podložka Karup Design Tatami

Tatami podložka Karup Design Tatami, 80 × 200 cm

159.90 EUR €

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Tatami podložka Karup Design Tatami, 80 × 200 cm od kvalitní značky Karup Design - tento artikl objednávejte s VIP slevou pro každého za 166.90. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad šesťdesiat euro a dopravu NEPLATÍTE. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Značka: 
SKU: 5713655079059
Do obchodu

Popis

Karup Design

Tatami je tradičná japonská podložka, ktorá môže slúžiť na cvičenie aj odpočinok. Je vyrobená z ryžových stebiel a drvenej slamy.

Zoznámte sa:

Značku založil roku 1972 Preben Christensen s cieľom zmeniť spôsob predaja pohoviek. Karup bol vtedy jedným z vôbec prvých výrobcov demontovaného nábytku. Najprv značka sídlila na starej farme, ako však rástla jej obľuba, bolo treba premiestniť sa inam a voľba padla na mestečko Karup v samotnom srdci Dánska.

Od založenia značky utieklo už veľa času, sú však hodnoty, ktoré sú tu posvätné. Karup je aj naďalej v réžii rodiny Christensen: na všetko dohliada už druhá generácia, Preben samotný je aj naďalej súčasťou vývoja produktov.

Každý z modelov musí spĺňať tri základné kritériá: pohodlie, jednoduchosť a úspora miesta. To sú vlastnosti, ktoré ocenia všetky generácie. Karup je teda ideálnou voľbou pre prvé bývanie, spálňu pre teenagera, izbu pre hostí alebo na chatu.

Parametry produktu Tatami podložka Karup Design Tatami, 80 × 200 cm

  • Název: Tatami podložka Karup Design Tatami, 80 × 200 cm
  • Cena: 166.90 EUR
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655079059
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce