Tatami podložka Karup Design Tatami

Tatami podložka Karup Design Tatami, 90 × 200 cm

159.90 EUR €

Udělejte si radost: Tatami podložka Karup Design Tatami, 90 × 200 cm s pečetí kvality Karup Design - tento produkt prodáváme v jedinečné akci za 166.90. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Zásielky nad 60 k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Značka: 
SKU: 5713655079097
Do obchodu

Popis

Karup Design

Tatami je tradičná japonská podložka, ktorá môže slúžiť na cvičenie aj odpočinok. Je vyrobená z ryžových stebiel a drvenej slamy.

Zoznámte sa:

Značku založil roku 1972 Preben Christensen s cieľom zmeniť spôsob predaja pohoviek. Karup bol vtedy jedným z vôbec prvých výrobcov demontovaného nábytku. Najprv značka sídlila na starej farme, ako však rástla jej obľuba, bolo treba premiestniť sa inam a voľba padla na mestečko Karup v samotnom srdci Dánska.

Od založenia značky utieklo už veľa času, sú však hodnoty, ktoré sú tu posvätné. Karup je aj naďalej v réžii rodiny Christensen: na všetko dohliada už druhá generácia, Preben samotný je aj naďalej súčasťou vývoja produktov.

Každý z modelov musí spĺňať tri základné kritériá: pohodlie, jednoduchosť a úspora miesta. To sú vlastnosti, ktoré ocenia všetky generácie. Karup je teda ideálnou voľbou pre prvé bývanie, spálňu pre teenagera, izbu pre hostí alebo na chatu.

Parametry produktu Tatami podložka Karup Design Tatami, 90 × 200 cm

  • Název: Tatami podložka Karup Design Tatami, 90 × 200 cm
  • Cena: 166.90 EUR
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655079097
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce