Tehlovočervená leňoška so sedom na pravej strane Max Winzer Selma Max Winzer

Tehlovočervená leňoška so sedom na pravej strane Max Winzer Selma

1111.90 EUR €

Radosť prinášajúci Tehlovočervená leňoška so sedom na pravej strane Max Winzer Selma čo nám vyrába Max Winzer - tento artikel čaká na vás s extra zľavou za 1149.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 60€. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 4052431040748
Do obchodu

Popis

Max Winzer

Uvelebte sa do kolekcie Selma a užite si zaslúžený odpočinok. Klasické robustné tvary sa skvele ujmú v striedmejších interiéroch, ktoré nepodliehajú trendom. Rovnako tak ale vyniknú i ako solitér v čírej moderne.

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz je kladený na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet divu, že sa kúsky Max Winzer pýšia zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny príde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Tehlovočervená leňoška so sedom na pravej strane Max Winzer Selma

  • Název: Tehlovočervená leňoška so sedom na pravej strane Max Winzer Selma
  • Cena: 1149.00 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • EAN: 4052431040748
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce