Tehlovočervená podnožka Max Winzer Lorris Max Winzer

Tehlovočervená podnožka Max Winzer Lorris

380.90 EUR €

Vaše oblíbené zboží, Tehlovočervená podnožka Max Winzer Lorris co bereme od značky Max Winzer - toto zboží si můžete koupit s úžasnou cenovkou 399.99. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 60. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 4052431021952
Do obchodu

Popis

Max Winzer

Kolekcia Lorris, to je pohodlie v tradičnom poňatí. Kreslá a podnožky skvele doplnia klasické interiéry. Stanú sa ale aj skvelým výstrelkom medzi modernejšími kúskami.

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet teda divu, že sa kúsky Max Winzer môžu pýšiť zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Tehlovočervená podnožka Max Winzer Lorris

  • Název: Tehlovočervená podnožka Max Winzer Lorris
  • Cena: 399.99 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • EAN: 4052431021952
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce