Tmavočervený koberec Hübsch Carisso

Tmavočervený koberec Hübsch Carisso, 90 × 150 cm

136.90 €

Nie je prečo váhať, Tmavočervený koberec Hübsch Carisso, 90 × 150 cm čo nám vyrába Hübsch - tento artikel je v tento okamih pri likvidácii skladu za neprekonateľných 136.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 60 euro. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 5712772068106
Do obchodu

Popis

Hübsch

Elegantné a jemné vzory tohto koberca spolu s jeho ľahko kombinovateľným odtieňom z neho robia ideálny doplnok do moderne poňatého interiéru, v ktorom sa stane skvelým dizajnovým spestrením priestoru.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Tmavočervený koberec Hübsch Carisso, 90 × 150 cm

  • Název: Tmavočervený koberec Hübsch Carisso, 90 × 150 cm
  • Cena: 136.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772068106
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce