Tmavomodrá dvojmiestna pohovka Vivonita Portobello Vivonita

Tmavomodrá dvojmiestna pohovka Vivonita Portobello

534.00 EUR €

Prestížny Tmavomodrá dvojmiestna pohovka Vivonita Portobello od originálneho výrobcu Vivonita - tento produkt máte za pár kliknutí po zlacnenie za 559.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 60 euro. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 4251194920490
Do obchodu

Popis

Vivonita

Ak hľadáte pohovku, ktorá vnesie do vášho domova o niečo viac, ako len miesto, kde sa po dlhom dni môžete pohodlne natiahnuť, tak ste tu správne. Kolekcia Portobello má v sebe totiž ľahký nádych honosného glamouru, a tak sa bude vo vašej obývacej izbe vynímať ako klenot. A ak vaše dieťa otrie niektorú z pochutín o poťah, nemusíte zúfať. Stačí vziať vlhkú handričku a po škvrne nezostane ani stopa!

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále sa zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tej chvíli sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Tmavomodrá dvojmiestna pohovka Vivonita Portobello

  • Název: Tmavomodrá dvojmiestna pohovka Vivonita Portobello
  • Cena: 559.00 EUR
  • Výrobce: Vivonita
  • EAN: 4251194920490
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce