Tmavomodrý otoman k posteli s úložným priestorom Kooko Home Manna

Tmavomodrý otoman k posteli s úložným priestorom Kooko Home Manna, 47 × 180 cm

409.99 EUR €

Trhem osvědčený produkt, Tmavomodrý otoman k posteli s úložným priestorom Kooko Home Manna, 47 × 180 cm s proslulou značkou Kooko Home - toto zboží si můžete zakoupit s úžasnou cenovkou 409.99. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 60€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to se jednoduše vyplatí.

Značka: 
SKU: 5903018585611
Do obchodu

Popis

Kooko Home

Jednoduché línie, kvalitné prevedenie a poriadna dávka pohodlia. Nábytok značky Kooko Home má všetko, čo si od neho môžete priať.

Poťah toto otomanu s úložným priestorom je z prémiového polyesteru, teda syntetickej tkaniny, ktorá vyniká svojou trvanlivosťou: či už sa to týka odolnosti voči blednutiu, alebo pevnosti textílie, alebo jej nízkej savosti.

O produktoch Kooko Home:

Značka Kooko Home ponúka širokú škálu kolekcií štýlového a po dizajnovej stránke moderne ladeného sedacieho nábytku, ktorý je vyrábaný výhradne v Európe.

Vo svojej snahe ponúknuť vám pohodlie aj neprekonateľnú kvalitu siahajú návrhári tejto značky len po tých najlepších materiáloch.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále sa zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tej chvíli sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Tmavomodrý otoman k posteli s úložným priestorom Kooko Home Manna, 47 × 180 cm

  • Název: Tmavomodrý otoman k posteli s úložným priestorom Kooko Home Manna, 47 × 180 cm
  • Cena: 409.99 EUR
  • Výrobce: Kooko Home
  • EAN: 5903018585611
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce