Tmavosivý koberec Flair Rugs Patchwork Chennile Black Grey

Tmavosivý koberec Flair Rugs Patchwork Chennile Black Grey, 155 × 230 cm

171.90 €

V akcii je Tmavosivý koberec Flair Rugs Patchwork Chennile Black Grey, 155 × 230 cm s pečaťou kvality Flair Rugs - tento tovar si môžete nechať dodať vo zľavové akciu za 171.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Naplníte Ak košík tovarom nad šesťdesiat euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 5031193474700
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Sú vám blízke elegantné geometrické vzory? To vás koberce z kolekcie Ochre od značky Flair Rugs potešia. Tento umelecký kúsok vám bude doslova ležať pri nohách. A to počkajte, až sa po ňom prejdete. Uvidíte, že spojenie dizajnu a príjemného materiálu nie je v tomto prípade vôbec mimo realitu.

O vlnených kobercoch:
Vlnené koberce majú vynikajúce izolačné schopnosti, čo sa tepla a zvuku týka. Potešia aj svojou tvarovateľnou pamäťou, takže aj po dlhšom stláčaní vlákien sa vráti späť do pôvodného tvaru.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem tej estetickej funkcie má aj ďalšie. Koberec ideálne izoluje hluk aj studenú teplotu. Zahreje tak vaše bosé nôžky a stlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale dokáže ochrániť podlahu od pazúrkov psíkov alebo mačičiek. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedáváním a následným šúchaním pohovky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť.

Parametry produktu Tmavosivý koberec Flair Rugs Patchwork Chennile Black Grey, 155 × 230 cm

  • Název: Tmavosivý koberec Flair Rugs Patchwork Chennile Black Grey, 155 × 230 cm
  • Cena: 171.90 EUR
  • Výrobce: Flair Rugs
  • EAN: 5031193474700
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce