Tyrkysové kreslo ušiak Max Winzer Mareille Aqua Max Winzer

Tyrkysové kreslo ušiak Max Winzer Mareille Aqua

999.00 EUR €

Top produkt, Tyrkysové kreslo ušiak Max Winzer Mareille Aqua od kvalitní značky Max Winzer - tento hit můžete pořídit v akci za 999.00. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 60 euro. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 4052431108127
Do obchodu

Popis

Max Winzer

Kreslá Mareille sú pre tých, ktorí naozaj radi odpočívajú! Ponúknu vám totiž dostatok priestoru na dlhé leňošenie. Nikde vás nebude nič tlačiť, masívne nohy zaistia stabilitu a odolný poťah dlhé roky vernej služby. ♥

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.
Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet teda divu, že kúsky Max Winzer sa môžu pýšiť zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.
Nábytok ako taký je štýlový v mnohých zmysloch slova: od kresiel a pohoviek v naozaj modernom dizajne až po výrobky v aktuálne tak obľúbenom retro štýle.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále sa zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tej chvíli sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Tyrkysové kreslo ušiak Max Winzer Mareille Aqua

  • Název: Tyrkysové kreslo ušiak Max Winzer Mareille Aqua
  • Cena: 999.00 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • EAN: 4052431108127
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce