Úložný box na hračky KICOTI Simple KICOTI

Úložný box na hračky KICOTI Simple

293.90 €

Jasný hit, Úložný box na hračky KICOTI Simple od populárnej značky KICOTI - tento artikel odporúčame v perfektnej akcii za 293.90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 60€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 5901122041702
Do obchodu

Popis

KICOTI

Minimalizmus v detskej izbičke? Prečo nie. S komodou v bielej farbe zariadite pokojnú a čistú oázu pre prvé roky života vášho chrobáčika. Takýto kúsok nábytku porastie s dieťaťom a bude verne slúžiť dlhé roky.

O značke:

Na generáciu našich najmenších a najmilovanejších členov rodiny sa zameriava značka KICOTI. Nielen, že výrobky spĺňajú estetickú funkciu a riadia sa poslednými trendmi, ale najmä sú vyrobené z prírodných, zdravotne nezávadných materiálov a jeho hrany sú vždy zaoblené, aby nedošlo k úrazu. Zdravie vášho chrobáčika je predsa vždy na prvom mieste. Náterové laky a farby neobsahujú žiadne škodlivé látky a splnenie bezpečnostných smerníc EÚ je samozrejmosťou.

Parametry produktu Úložný box na hračky KICOTI Simple

  • Název: Úložný box na hračky KICOTI Simple
  • Cena: 293.90 EUR
  • Výrobce: KICOTI
  • EAN: 5901122041702
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce