Vankúš Butter Kings z bavlny Be My Valentine

Vankúš Butter Kings z bavlny Be My Valentine, 50 x 50 cm

22.00 EUR €

Nabídka pro vás: Vankúš Butter Kings z bavlny Be My Valentine, 50 x 50 cm kvalitní značky Butter Kings - toto zboží si můžete nechat poslat při časově omezené akci za 51.90. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 60 euro. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Značka: 
SKU: 8596457070984
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku, alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Vankúš Butter Kings z bavlny Be My Valentine, 50 x 50 cm

  • Název: Vankúš Butter Kings z bavlny Be My Valentine, 50 x 50 cm
  • Cena: 51.90 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • EAN: 8596457070984
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce