Vínovočervená dvojmiestna modulová pohovka Vivonita Velvet Cube Vivonita

Vínovočervená dvojmiestna modulová pohovka Vivonita Velvet Cube

756.00 EUR €

Dnes je tady pro vás Vínovočervená dvojmiestna modulová pohovka Vivonita Velvet Cube s osvědčenou značkou Vivonita - tento produkt nabízíme v perfektní akci za 756.00. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 60. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 4251194927239
Do obchodu

Popis

Vivonita

Zostavte si posedenie podľa potrieb vašej rodiny! Cube je kolekcia modulového sedacieho nábytku, z ktorej si ľahko vytvoríte pohovku snov.

Každá jej časť sa dá priložiť k tej druhej, a tak si vďaka modulom vytvoríte sedenie šité na mieru. Môžete ich pridávať, ale aj uberať a pripraviť tak rýchlo kreslá pre návštevy.

Moduly môžete samozrejme používať aj samostatne.

Cube je potiahnutá kvalitnou polyesterovou látkou pripomínajúcou na dotyk i pohľad zamat a pýši sa Martindale (čiže odolnosťou látky proti oderu) 115 000, čo značí extrémnu odolnosť voči oderu.

Jednotlivé moduly sa k sebe nijako nepripájajú, stačí ich len dať k sebe hrana k hrane. Rozbiehanie sa modulov od seba nehrozí, každý je totiž dostatočne ťažký.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Vínovočervená dvojmiestna modulová pohovka Vivonita Velvet Cube

  • Název: Vínovočervená dvojmiestna modulová pohovka Vivonita Velvet Cube
  • Cena: 756.00 EUR
  • Výrobce: Vivonita
  • EAN: 4251194927239
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce