Voľne stojacia lampa v mosadznej farbe Hübsch Karmo Hübsch

Voľne stojacia lampa v mosadznej farbe Hübsch Karmo

314.90 €

Vaše možnosti obohacujúce Voľne stojacia lampa v mosadznej farbe Hübsch Karmo kvalitné značky Hübsch - tento tovar si môžete kúpiť v jedinečnej akcii za 314.90 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 60 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 5712772056141
Do obchodu

Popis

Hübsch

Elegantný dizajn s puncom luxusu sa tejto voľne stojacej lampe od dánskej značky Hübsch nedá uprieť. Využijete ju ako praktický doplnok do vášho čítacieho kútika, ale interiér skrášli aj ako solitér v rohu miestnosti.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Voľne stojacia lampa v mosadznej farbe Hübsch Karmo

  • Název: Voľne stojacia lampa v mosadznej farbe Hübsch Karmo
  • Cena: 314.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772056141
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce