WC sedadlo s jednoduchým zatváraním Wenko Beach Chair

WC sedadlo s jednoduchým zatváraním Wenko Beach Chair, 45 × 38,8 cm

57.90 €

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde WC sedadlo s jednoduchým zatváraním Wenko Beach Chair, 45 × 38,8 cm od populárního výrobce Wenko - tento hit můžete získat s výjimečnou slevou za 57.90. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pri objednávke nad 60 od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Značka: 
SKU: 4008838276631
Do obchodu

Popis

Wenko

Wenko búra všetky tabu a nehanbí sa urobiť z toalety miesto úľavy a odpočinku. Preto prichádza so širokou ponukou záchodových dosiek s dovolenkovými motívmi. Zatvorte za sebou dvere a zostaňte na chvíľu sami so svojimi myšlienkami tam, kam aj cisár pán musel chodiť pešo.

Systém Easy-Close je geniálny vynález, ktorý obmedzí partnerské hádky týkajúce sa zdvihnutej záchodovej dosky na minimum. Stačí len ľahké poštuchnutie a doska sa sama a bez hluku sklopí.

Vďaka systému Fix-Clip možno celé sedadlo jedným pohybom namontovať, ale aj zložiť. Uľahčuje tak čistenie a zlepšuje hygienu na toalete. Vďaka nastaviteľnému rozpätiu pántov pasuje sedadlo Wenko na všetky štandardné rozmery záchodovej misy.

Parametry produktu WC sedadlo s jednoduchým zatváraním Wenko Beach Chair, 45 × 38,8 cm

  • Název: WC sedadlo s jednoduchým zatváraním Wenko Beach Chair, 45 × 38,8 cm
  • Cena: 57.90 EUR
  • Výrobce: Wenko
  • EAN: 4008838276631
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce