Záhradný betónový rozkladací stôl s dreveným podnožím Ezeis Clipper

Záhradný betónový rozkladací stôl s dreveným podnožím Ezeis Clipper, dĺžka 200 cm

850.00 EUR €

Právě je za dobrou cenu Záhradný betónový rozkladací stôl s dreveným podnožím Ezeis Clipper, dĺžka 200 cm s proslulou značkou Ezeis - tento produkt máte za pár kliknutí s úžasnou cenovkou 889.00. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 60€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Značka: 
SKU: 4897020294344
Do obchodu

Popis

Ezeis

V jednoduchosti je krása. To potvrdzujú aj čisté línie záhradného nábytku z kolekcie Alicante. Spríjemnia vám posedenie na záhrade, terase aj balkóne a vy konečne budete môcť celé leto organizovať grilovačky a posedenie s priateľmi i rodinou.

O značke:

Jednoduchá údržba, moderný dizajn a kvalitné spracovanie. To všetko stálo pri zrode značky Ezeis v roku 2006. Nábytok a doplnky, ktoré použijete ako v exteriéri, tak interiéri, tejto francúzskej spoločnosti vám pomôžu k vašej vysnívanej terase, záhrade či menšej oranžérii. Najväčší cieľ dizajnérov tejto mladej francúzskej spoločnosti je dať vášmu vonkajšiemu posedeniu rovnakú starostlivosť a pohodlie ako vašej obývačke.

Parametry produktu Záhradný betónový rozkladací stôl s dreveným podnožím Ezeis Clipper, dĺžka 200 cm

  • Název: Záhradný betónový rozkladací stôl s dreveným podnožím Ezeis Clipper, dĺžka 200 cm
  • Cena: 889.00 EUR
  • Výrobce: Ezeis
  • EAN: 4897020294344
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce