Záhradný stôl z dreva eukalyptu ADDU Pittsburgh

Záhradný stôl z dreva eukalyptu ADDU Pittsburgh, 70 x 50 cm

84.00 EUR €

Hit poslední doby, Záhradný stôl z dreva eukalyptu ADDU Pittsburgh, 70 x 50 cm od originálního výrobce ADDU - tento artikl nepropásněte v neopakovatelné akci za 88.00. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 60, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Vy tak neplatíte nic navíc!

Značka: 
SKU: 4041908100269
Do obchodu

Popis

ADDU

Drevený nábytok záhradám aj terasám vyložene pristane. Prečo si ale vybrať nábytok práve z eukalyptového dreva? Tento materiál je totiž obzvlášť vhodný do exteriéru vďaka svojej vysokej odolnosti voči hnilobe, ktorú mu zaručuje vysoký podiel olejov, ktorý sa v tomto dreve prirodzene vyskytuje .
Stavte na kvalitu so záhradným nábytkom Addu. V širokom sortimente tejto značky nájdete to pravé posedenie na záhradu, balkón alebo napríklad aj na predzáhradku svojho bistra či reštaurácie. Všetko kvalitné drevo použité na výrobu sa pýši certifikáciou FSC ®, ktorá zaručuje, že stromy pochádzajú z lesov spravovaných udržateľným spôsobom. Hliníkové kúsky zasa oceníte pre jednoduchú údržbu a ľahkú manipuláciu vďaka nízkej hmotnosti. Ktorá kolekcia bude práve pre vás tá pravá?

Parametry produktu Záhradný stôl z dreva eukalyptu ADDU Pittsburgh, 70 x 50 cm

  • Název: Záhradný stôl z dreva eukalyptu ADDU Pittsburgh, 70 x 50 cm
  • Cena: 88.00 EUR
  • Výrobce: ADDU
  • EAN: 4041908100269
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce