Zápisník A Simple Mess Nynne Golden Yellow

Zápisník A Simple Mess Nynne Golden Yellow, 25 × 18 cm

10.00 EUR €

Nejprodávanější Zápisník A Simple Mess Nynne Golden Yellow, 25 × 18 cm od oblíbené společnosti A Simple Mess - toto zboží si můžete zakoupit při časově omezené akci za 10.00. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 60€. Přejeme vám příjemné nakupování.

Značka: 
SKU: 5722009639245
Do obchodu

Popis

A Simple Mess

Zaznamenávajte svoje postrehy s noblesou do nežne dievčenských zošitov z recyklovaného papiera ♥ Či už využijete tieto zápisníky na tajné recepty od babičky alebo do nich budete písať vaše každodenné zážitky, účel splnia vždy na jednotku.

A Simple Mess, to sú originálne a jemné doplnky, pod ktorými je podpísaná dánska žurnalistka, moderátorka a kreatívna riaditeľka časopisu o interiérovom dizajne Louise Dorph.

Názov jej značky v preklade znamená prostý chaos. Prečo? Louise tvrdí, že interiér nemusí byť vždy perfektne uhladený, a že práve trocha toho chaosu k životu skrátka patrí.

Jednotlivé kúsky sú ženské, hravé a vkusné, ručne vyrobené bez použitia syntetických materiálov, a hlavne: sú inšpirované krásou bytia.

Parametry produktu Zápisník A Simple Mess Nynne Golden Yellow, 25 × 18 cm

  • Název: Zápisník A Simple Mess Nynne Golden Yellow, 25 × 18 cm
  • Cena: 10.00 EUR
  • Výrobce: A Simple Mess
  • EAN: 5722009639245
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce