Zápisník A6 Go Stationery Candy GO Stationery

Zápisník A6 Go Stationery Candy

8.19 €

Poctivý výrobek, Zápisník A6 Go Stationery Candy od kvalitního výrobce GO Stationery - tento hit můžete pořídit s úžasnou cenovkou 8.19. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad šesťdesiat euro a dopravu NEPLATÍTE. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Značka: 
SKU: 5055998399181
Do obchodu

Popis

GO Stationery

Kolekcia Candy nie je len krásna, je tiež jedným z najväčších klenotov značky GO Stationery. S touto kolekciou britské pepiernictvo zabodovalo na London Stationery Show a vyslúžilo si ocenenie British Stationery Award 2016! Kto by sa čudoval. Kolekcia je na prvý pohľad unikátna. Kombinácie sú na jednu stranu kontrastné, držia sa však v medziach dobrého vkusu a pôsobia nesmierne nežne. Candy si zamilujú všetci, ktorí sa radi nechávajú očariť životom.
U kúskov Go Stationery sa nič neodpúšťa, a tak sa môžete tešiť nielen na pútavý vzhľad, ale aj na precízne spracovanie. Značka je dôkazom britského dôrazu na kvalitu idúcu ruka v ruke s budovaním vlastnej cesty. Go Stationery nekopíruje a nenasleduje módne trendy, Go Stationery ich udáva.

Parametry produktu Zápisník A6 Go Stationery Candy

  • Název: Zápisník A6 Go Stationery Candy
  • Cena: 8.19 EUR
  • Výrobce: GO Stationery
  • EAN: 5055998399181
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce