Závesné svietidlo Hübsch Luno Hübsch

Závesné svietidlo Hübsch Luno

262.90 €

Príjemné pocity nadväzujúci Závesné svietidlo Hübsch Luno kvalitné značky Hübsch - tento produkt ponúkame pri práve prebiehajúcej akcii za 262.90 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 60 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 5712772063743
Do obchodu

Popis

Hübsch

Okrem nábytku má dánska značka Hübsch v malíčku aj parádne interiérové ​​osvetlenie. Toto závesné svietidlo sa nesie v modernom poňatí, ktoré bude sedieť ako do scandi, tak do industriálne riešených izieb. Využitie je na vás, fantázii sa medze nekladú. Jedno je ale isté - okrem nezameniteľného dizajnu vás tento kúsok poteší aj svojou praktickosťou.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Závesné svietidlo Hübsch Luno

  • Název: Závesné svietidlo Hübsch Luno
  • Cena: 262.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772063743
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce