Zelená detská stolička Flexa Play

Zelená detská stolička Flexa Play, ø 30 cm

87.00 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Zelená detská stolička Flexa Play, ø 30 cm od značky Flexa - tento tovar si môžete nechať doručiť v časovej obmedzenej zľave za 87.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad šesťdesiat euro a dopravu NEPLATÍTE. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Flexa

Jemné farby, čisté línie a zaoblené rohy. Tým sa vyznačuje kolekcia nábytku Play navrhnutá dizajnérkou Charlotte Høncke. Aj detská izba môže byť zariadená v duchu trendového škandinávskeho štýlu.

O značke:

Dánska značka Flexa s viac ako 45-ročnou tradíciou svojimi produktmi podporuje kreativitu a rozvoj tých najmenších členov rodiny. Kombinuje škandinávsky dizajn s tou najvyššou kvalitou a bezpečnosťou, ktorá je na prvom mieste.

Výrobca používa len čisté a nezávadné materiály. Na srdci im ležia všetky potreby detí a produkty prispôsobujú tak, aby s nimi mohli byť čo najdlhšie. Každý produkt je premyslený do posledného detailu ako vizuálne, tak funkčne a nie je teda divu, že bol tento výrobca už štyrikrát ocenený cenou Red Dot Design Award.

Parametry produktu Zelená detská stolička Flexa Play, ø 30 cm

  • Název: Zelená detská stolička Flexa Play, ø 30 cm
  • Cena: 87.00 EUR
  • Výrobce: Flexa
  • EAN:
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce