Zelené kreslo Vivonita Blair Emerald Vivonita

Zelené kreslo Vivonita Blair Emerald

418.00 EUR €

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Zelené kreslo Vivonita Blair Emerald od producenta Vivonita - tento artikl je v tuhle chvíli téměř zdarma za 437.00. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Naplníte Ak košík tovarom nad šesťdesiat euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Značka: 
SKU: 4251194930185
Do obchodu

Popis

Vivonita

Usaďte sa do kráľovsky pôsobiaceho kresla z kolekcie Blair a nenechajte sa aspoň chvíľu ničím rušiť. Vysoké zadné operadlo nielenže vytvorí pohodlnú oporu pri sedení, ale taktiež vám aspoň čiastočne pomôže odrušiť okolie, a vy si tak môžete vychutnať chvíľu pre seba.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále sa zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tej chvíli sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Zelené kreslo Vivonita Blair Emerald

  • Název: Zelené kreslo Vivonita Blair Emerald
  • Cena: 437.00 EUR
  • Výrobce: Vivonita
  • EAN: 4251194930185
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce